Akcesoria do telefonów z drukarki 3D

Drukarki 3D idealnie nadają się do drukowania własnych akcesoriów do telefonów komórkowych. Mały rozmiar oraz niski poziom skomplikowania struktury daje nam wręcz nieograniczone możliwości druku.

Przykładowy wydruk etui do telefonów:

Futerały an telefon z drukarki 3D

Jak widać, efekt wydruku jest fantastyczny. Wszystkie telefony i futerały są praktycznie takie same, niczym się nie wyróżniaj. Wyobraź sobie, że wyjmujesz z kieszeni takie cudo i znajomym leci szczęka -od razu pojawia się pytanie: ” Gdzie kupiłeś takie zajebiste etui na telefon..?” . Z uśmiechem na ustach odpowiadasz: „Nigdzie takiego nie dostaniesz” …  ^_^

Drukując akcesoria do telefonów mamy pełną kontrolę nad materiałem z którego zostały wykonane. Większość akcesoriów GSM wykonana jest z taniego słabego plastiku przy użyciu jak najtańszych materiałów produkcyjnych. W tym wypadku wybieramy sobie najbardziej trwałe i wytrzymałe dostępne w druku 3D tworzywa. Możemy wykonać pokrowiec na telefon z tworzywa, z którego wykonuje się np. wytrzymałe protezy !!!

etui na telefon

 

Czy to cudo nie jest piękne ?

Tagi: ,
2 comments on “Akcesoria do telefonów z drukarki 3D
  1. Kamil pisze:

    Fajna sprawa, coraz więcej rozwija się w temacie drukowania etui na telefon. Pojawiło się sporo gotowych wzorów do druku i różnych materiałów, z których możemy drukować wytrzymałe etui.

  2. Tomasz pisze:

    Ostatnio widziałem fajny bajer. Drukarka miała dwie dysze i mogła drukować naprzemiennie różne kolory i działać na różnych materiałach. Wyszło takie plecione etui na telefon, ale bardziej bajeranckie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*