Sieć PLAY – UWAGA na tego operatora

Moje doświadczenia, bardzo niemiłe skądinąd z siecią PLAY skłoniły mnie do skomponowania tego wpisu.

"Przedłużanie" abonamentu w sieci PLAY

W lipcu kończył mi się abonament w sieci PLAY, postanowiłem przedłużyć abonament wybierając mniejszą taryfę Super FORMUŁA Internet Tylko SIM, nie wybrałem telefonu, jedynie podstawowy pakiet z 500mb danych z umową na 12 miesięcy. 

Wszystko przebiegło gładko, byłem więc zadowolony, że w tak prosty sposób mogę przedłużyc abonament w sieci PLAY.

Rzeczywistość w "nowoczesnej" sieci PLAY

Niestety rzeczywistość szybko spadła z nieba jak ciężki kamień, a raczej kamol, gdyż w potwierdzeniu na koncie otrzymałem informację iż umowa została przedłużona, jednak nie na 12m-c jak wybrałem lecz na 18m-c. Oo

Szybki telefon do BOK sieci PLAY i otrzymuję informację, iż rzeczywiście wystąpił błąd w systemie i czas trwania umowy został błędnie naliczony.  Szczęśliwy, że wykryto szybko błąd pytam: "Co Państwo z tym zrobią ? "

Omal nie spadłem z krzesła jak się dowiedziałem, że ŻEBY NAPRAWIĆ BŁĄD SYSTEMU SIECI PLAY, MUSZĘ UPRZEJMIE UDAĆ SIĘ NA POCZTĘ I NADAĆ WCZEŚNIEJ NAPISANE PISMO Z REZYGNACJĄ Z UMOWY KTÓREJ NAWET JESZCZE NIE PODPISAŁEM.

Podsumowująć – moja opinia o sieci PLAY

To nie pierwsza wpadka z tym operatorem, przez 2 lata korzystania z tej sieci na telefony do boku straciłem przynajmniej z 4-5 godzin, mojego czasu, którego nikt mi nie zwróci.

PLAY traktuje stałych klientów jak bydło, a BOK to zapora w postaci studentów dorabiających na franczyzowym CALL CENTER bez jakichkolwiek uprawnień do podejmowania czynności poza informowaniem klientów o tym co mają zrobić.

Nowoczesność w tej sieci polega na tym, że struktura wewnętrzna pracowników działa tak, że nigdy nie zamienisz słowa z osobą decyzyjną.

Tak więc uwaga na sieć PLAY, jeśli planujesz się z nimi związać na dłużej sugeruję przyzwyczajenie się do chodzenia na pocztę i pisania papierowych pism oraz zarezerwowania sobie czasu na telefony do BOK-u, gdzie i tak nic nie załatwisz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*