Ach te warsztaty samochodowe..

Wiele jest warsztatów samochodowych w Krakowie. Niestety niewiele można z czystym sumieniem polecić naszym znajomym. Jeśli chodzi o ilość zwiedzonych warsztatów mam spore doświadczenie z uwagi iż firma w która miałem przyjemność współpracować przez kilka lat posiadała dość dużą flotę różnorodnej maści samochodów.

Były to zarówno auta osobowe jak i dostawcze, stare i względnie nowe, w znakomitym jak i opłakanym stanie. Często zmieniano mi przydzielony samochód, bądź też wysyłano mnie do warsztatów z samochodem innego serwisanta, bo jak to mówili „mam gadane”. Rezultatem tych wycieczek jest spora liczba odwiedzin warsztatów w różnych miejscach w Krakowie.

Na wstępie zaznaczę, że moja opinia o krakowskich warsztatach jest tragiczna. Niestety nie mam też złotego środka, który rozwiązałby wszystkie bolączki związane z serwisowaniem naszych autek. Nie będę pisał negatywnych opinii imiennie, ponieważ od tego są serwisy typu dobrymechanik itp. (Oczywiście 90% opinii zarówno negatywnych jak i pozytywnych jest pisanych przez właścicieli warsztatów, więc to żadna wykładnia). Jedno muszę napisać. Mechanikom w Krakowie się poprzewracało w głowach, ruch mają praktycznie zawsze i w większości przypadków traktują klienta jak „sławni” lekarze w szpitalach. Nie daj boże zapytasz o jakichś szczegół naprawy, bądź będziesz chciał być w trakcie jej wykonywania. Obrażeni na cały świat, do tego w większości przypadków partacze z wyboru, niewiedzy, bądź po prostu z czystej olewki.

Obecnie do napraw, których nie jestem w stanie wykonać sam jeżdżę do warsztatu samochodowego położonego na obrzeżach Krakowa.

warsztat samochodowy Kraków

Warsztat samochodowy Kraków – www.autostrefaserwis.pl

Łukasz Konieczkowski Maciej Baściuk

ul. Zakliki z Mydlnik 16a

30-198 Kraków

tel.: 662 74 84 84

 

Warto tu dodać, że prowadzą serwis klimatyzacji samochodowej Kraków

Dlaczego do nich jeżdżę ?

  • bo części znajdują mi w najtańszych hurtowniach w Krakowie i to z ich rabatem
  • bo wiem co się dzieje z autem i nie zabijają mnie wzrokiem jak patrze co robią
  • bo dzięki temu wpisowi pewnie dostanę jakiś rabat 😛
  • bo jak zakup części jest nieopłacalny znajdują mi oryginał na krakowskich szrotach za 1/3 ceny

To by było na tyle, wszystkiego dobrego w nowym roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*